Bakaláři ZŠ Obříství
menu ZS OBRISTVI

Akce ZŠ Obříství

10. listopadu navštívil naši školu speciální host, který s žáky prvního a druhého stupně hovořil o sebevědomí čověka. Jeho jméno je Zdeněk Zaoral a s ním k nám přišel i jeho nejlepší přítel Sorbon - pes fotbalista.

přečíst více

V sobotu 9. října se konalo tradiční Obřístevské posvícení. Naše 3. třída si připravila vystoupení s názvem Červená a modrá.

přečíst více

Žáci 3. třídy pomáhali dětem ZŠ Hrušky na Moravě, které postihlo zničující tornádo.

přečíst více

V naší škole je již tradicí, že se každoročně účastníme mezinárodního projektu Záložka do knihy spojuje školy.

přečíst více

Žáci deváté a sedmé třídy se účastnili dne otevřených dveří v SOÚ Neratovice, kde byl připraven soutěžní program v manuální zručnosti. Naši školu reprezentoval žák deváté třídy Miroslav Rýznar, který skončil na krásném třetím místě. 

 

přečíst více

Poznávat prvňáčkům  školu pomáhají žáci deváté třídy

přečíst více

Den volného času se konal 15. října 2021. Zorganizovala ho naše devátá třída. Tohoto dne se zúčastnili žáci všech tříd, ale také zaměstnanci naší školy. Všichni měli originální obleky a všichni byli úžasní.

přečíst více

Po dlouhé době vyrazil druhý stupeň ZŠ Obříství na adaptační kurz. Cesta autobusem začala v Obříství a skončila v Louňovicích pod Blaníkem, kde na nás čekaly nové zážitky, nová kamarádství, upevnění kamarádství starých a spousty dalšího.

přečíst více