Bakaláři ZŠ Obříství
menu ZS OBRISTVI
Zpět Za kulturou v Praze s 1. a 2. třídou

Za kulturou v Praze s 1. a 2. třídou

09. 05. 2022
|
Mgr. Irma Fendrichová
|

V úterý 3. 5. se vypravila 1. a 2. třída poprvé za kulturou. Děti se vydaly do Divadla U Hasičů do Prahy na představení Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Známou pohádku v novém pojetí zahrálo a autorsky se na ní podílelo Docela velké divadlo Litvínov, které má v Divadle U Hasičů svou pobočku.

Pohádka děti i dospělé nadchla. Byla veselá, plná písniček a legrace. Princové jezdili autem, princezniny proměny na šišku, perlu a prsten s diamantem byly velice vtipné. Děj měl spád a vůbec nevadilo, že je to tak trochu jiná pohádka. Hlavní věc byla, že vše dobře dopadlo, jak to má v pohádce být!

Zájezd se vydařil i díky plynulé dopravě, hezkému počasí a zejména ukázkovému chování našich žáků.