Bakaláři ZŠ Obříství
menu ZS OBRISTVI
Zpět Velikonoční výstava 2023

Velikonoční výstava 2023

31. 03. 2023
|
Mgr. Eva Houštecká
|

Dne 31. března proběhla v komunitním centru naší obce velikonoční výstava. Návštěvníci si zde mohli prohlédnout práce našich žáků z hodin pracovní výchovy, práce z hodin výtvarné výchovy, kroužku keramiky, a další produkty kreativní práce našich žáků. Menší návštěvníci si zde mohli uplést také vlastní pomlázku z vrbového proutí, nebo se podívat, jak se vyrábí pravé proutěné košíky a koše. Na výstavě bylo možné si zakoupit i drobné tématické předměty, nebo dokonce jeden z košů.  

Jako už tradičně nesměla chybět ani soutěž o nejkrásnější velikonoční kraslici od žáků a žákyň naší školy. Zapojila se cela řada dětí a vybrat ty nejlepší bylo opravdu nesnadné. O výsledcích soutěže Vás budeme informovat. Na vítěze čeká sladká odměna.

Tímto velice děkujeme všem, kteří se do organizace, výzdoby a aktivit na výstavě zapojili. Děkujeme také zástupcům obecního úřadu Obříství za poskytnutí výstavních prostor v našem moderním komunitním centru.