Bakaláři ZŠ Obříství
menu ZS OBRISTVI
Zpět Školní ples 2022

Školní ples 2022

22. 06. 2022
|
Mgr. Kateřina Najmanová
|

Dne 20. 5. 2022 se ve školní hale konal ples pro žáky pořádaný Markétou Nohejlovou a Natálií Szajkovou, které zároveň naše žáky provázely celým večerem. S přípravami pomáhali žáci 6., 7. 8. i 9. třídy.

Žáci se na plese mohli těšit na vystoupení holek ze třetí třídy, pana učitele Heisslera s jeho divadelní skupinou Veles stunts, pěvecké vystoupení pana učitele Syrového, několik her a bohatou tombolu, do které nám cenami přispěli sponzoři, rodiče a děti, kterým tímto moc děkujeme. Děti se také během večera mohly občerstvit u paní učitelky Houštecké, paní Korbelové, paní Chmelíkové a paní Trčkové.

Také se mohlo hlasovat pro krále a královnu plesu za oba stupně. Za 1. stupeň z hlasování žáků vyhráli Nela Králová a Kristian Vokoun a za 2. stupeň Natálie Szajková a Milan Volf.

Spokojenost žáků byla veliká a jsme za ni moc vděční.

Děkujeme učitelům za jejich ochotu pomoci zde s námi být. Doufáme, že příští rok se žákům povede s novým velením uspořádat ples znovu.

 

Děkujeme, že jsme s vámi mohly strávit tyto momenty.

Natálie Szajková a Markéta Nohejlová