Bakaláři ZŠ Obříství
menu ZS OBRISTVI
Zpět Projekt z anglického jazyka: Negativní jevy ve společnosti

Projekt z anglického jazyka: Negativní jevy ve společnosti

09. 03. 2023
|
Mgr. Kateřina Najmanová
|

Minulý týden proběhl v deváté třídě v hodinách angličtiny projektový týden.  Žáci měli za úkol zpracovat a prezentovat referáty na témata, jako jsou poruchy příjmu potravy, deprese, LGBT komunita, závislosti a další.

Během celého týdne žáci usilovně pracovali na svých referátech a zpracovávali prezentace, které jim pomáhaly při jejich projevech. Někteří žáci šli dokonce nad rámec a vytvořili skutečně poutavé a podnětné prezentace, které jejich spolužáky přiměly k zamyšlení.
Celkově byl projektový týden velmi úspěšný a žáci získali mnoho cenných znalostí a poznatků o důležitých a aktuálních tématech.  Byla to pro ně také skvělá příležitost procvičit si své prezentační dovednosti a spolupracovat.
 
Jsme hrdí na některé naše žáky za jejich tvrdou práci a odhodlání a těšíme se, jak budou v budoucnu dále rozvíjet své dovednosti a zájmy.
Karel Miláček, Kateřina Najmanová