Bakaláři ZŠ Obříství
menu ZS OBRISTVI
Zpět Anything but a Backpack day

Anything but a Backpack day

03. 05. 2022
|
Mgr. Karel Miláček
|

Dne 28. 4. 2022 se u nás ve škole konal tzv. No Backpack day, neboli "Den bez školní tašky". Žáci si měli přinést učebnice a ostatní školní pomůcky spolu se svačinou a pitím v čemkoliv, jen ne ve školní tašce. 

Žáci nosili pomůcky např. v zahradním grilu, kočárků, nebo v nákupní tašce. Tento den vznikl jako mezinárodní akce, která má za cíl si lehčí formou připomenout, že ne všechny děti na světě mohou chodit do školy s aktovkou nebo batohem, a přesto do školy rády chodí. Ty nejoriginálnější nápady si vysloužily sladkou odměnu.

Hodnocení bylo rozděleno do tří kategorií: první stupeň, druhý stupeň a zaměstnanci školy.

Za první stupeň se umístili: 

1. David Šafránek s rybářským vezírkem

2. Daniel Kulibaba s kufrem ve tvaru auta

3. Václav Heissler s mosazným kotlíkem.

Za druhý stupeň se umístili:

1. Pavla Bártová se sušákem na prádlo

2. Natálie Sapehina se zahradním grilem

3. Pavel Bárta s nafukovacím kruhem.

Ze zaměstnanců se umístili:

1. Bc. Karel Miláček se svým živým nosičem

2. Mgr. Kateřina Najmanová s mexickým sombrerem

3. Mgr. Andrea Heissler Klaudy s chlebníkem.

 

Všem výhercům moc gratulujeme a děkujeme za velkou účast.