info zš obříství

Škola v přírodě - Valdek 2019

8. června 2019 - "Příjezd a ubytování"

Vážení rodiče,

hlásíme se Vám z Valdeku. V pořádku jsme dorazili na místo určení, zdárně jsme se ubytovali, seznámili se s novým dočasným domovem a uložili jsme děti ke spánku. Čeká nás týden plný zábavy. 

S pozdravem E. Flíčková a spol.

9. června 2019 - "Zahájení programu"

Den druhý

Dnes jsme zahájili výuku i program Superhrdinů. Počasí nám zatím přeje, úrazy se nám  vyhýbají. Dnešní oběd byl výborný. V odpoledním programu si děti vytvořily skupinová trička, pokřik, pózu, vlajku a naučily se místní hymnu. Večer byla diskotéka. 
 
11. června 2019 - "Celodenní výlet"

Den čtvrtý

Dnes jsme byli na celodenním výletu. Navštívili jsme indiánskou vesničku, kde jsme shlédli krátké divadelní představení. Pak jsme se přesunuli do mýdlárny. Tam nás seznámili krátce s historií mýdla a mohli jsme si vyrobit nebo spíše ozdobit ručně vyrobené mýdlo. Poslední zastávka byla v Domu Českého Švýcarska v Krásné Lípě. Příjemně unavení jsme se vrátili do střediska na večeři. Více fotek najdete na www.packa.eu  v sekci pro rodiče.
 
13. červen 2019 - "Ekofarma"
Den šestý
Včera jsme si prohlédli místní ekofarmu s hospodářskými zvířaty. Mohli jsme krmit ovce, kozy, poníky, prase, husy, kachny. Odpoledne bylo velké vedro, proto byla uspořádána vodní bitva. Dnes se mírně ochladilo, a tak se nám lépe soutěžilo. Proběhly dvě etapové hry. Zítra nás čeká poslední vyučování, vyhlášení vítězů, balení kufrů a závěrečná diskotéka.
 
14. června 2019 - "Příprava k odjezdu"
Vážení rodiče, předání dětí po náratu ze školy v přírodě proběhne zítra mezi 11:30 a 12,00 hodin. Z důvodu dopravního omezení v obci k předání dojde před obchodem na návsi v Obříství. Prosíme, neparkujte před obchodem, aby sem mohly zajet naše dva autobusy!!
S pozdravem
Eva Flíčková a spol.