Inline brusle

V Kralupech n. V. se naši žáci zúčastnili závodu na inline bruslích. Šlo o rychlobruslařské závody, které se konaly na asfaltovém oválu, kde závodníci jezdili na čas dvě závodní trati. Na závod se připravili čtyři žáci naší školy. Jan Šulc, Charlotte Chválová, Filip Hruška a Daniel Formánek. Všichni naši závodníci předvedli své nejlepší výkony a tři z nich postoupili do Krajského kola (dvě 3. místa – Daniel Formánek, Charlote Chválová, jedno 1. místo – Jan Šulc), které se uskutečnilo v Benátkách nad Jizerou. Bohužel ze zdravotních důvodů se mohl tohoto kola zúčastnit pouze Daniel Formánek. V krajském kole se Danovi už tolik nedařilo a skončil mimo medailové pozice, nicméně předvedl bojovný výkon, za což zasluhuje zasloužený obdiv. Všem žákům gratulujeme ke krásným umístěním a děkujeme jim za reprezentaci školy.

[Mgr. Svatopluk Šenk]